fbpx

Kunstahast silt, mille kujunduse saad ise valida!

Võid juba enne tellimist saata meile oma soovid e-kirjaga matmar@matmar.ee või saada sõnum FB MatMar ja anna teada, kui suurt, millise kuju ja kujunduse või tekstiga ja mis värvuses silte sooviksid. Teeme proovisildi tasuta valmis juba enne ja näitame sellest fotosid. Nii on sul tellides juba ette teada, millised sildid saad.

 

Siltide valmimise aeg

Kuni 1 nädal.

 

Koostis

100% polüester. PVC

Paksus 0,8-1,2 mm

 

 

Hooldusjuhend

Kannatavad edukalt masinpesu, kuid ei tasu pista kuivatisse. Triikida vajadusel väga nõrgal kuumusel. PH-neutraalse seebiveega puhastamine sobib. Kasutada ei tohi lahustipõhiseid ega keemilisi puhastusvahendeid.

Õmblemiseks on parim venivale sobilik nõel. Mugav on enne õmblemist paigaldada silt kangale kinnitada näiteks kahepoolse teibiga. Mõne materjali puhul kipub kunstnahk nakkuma õmblusmasina talla külge, kuid kui õmmelda läbi kilekihi (nätieks kilekoti), seda ei teki. Kile saab pärast hõlpsalt õmblsue vahelt ära rebida.

 

Soovid silti, mille kujundus on juba meie poolt valmis tehtud? Siis vaata meie eelkujundatud kunstnahast õmmeldavaid silte!

 

Kogus ja suurus

1tk (1-12cm2), 1tk (13-20cm2), 1tk (21-35cm2), 5tk (1-12cm2), 5tk (13-20cm2), 5tk (21-35cm2), 15tk (1-5cm2), 15tk (6-12cm2), 15tk (13-20cm2), 15tk (21-35cm2), 50tk (max 20cm2), 75tk (max 35cm2), 100tk (max 35cm2)

6 arvustust tootele Kunstnahast silt – oma logo või kujundusega

 1. Kairi

  Super teenindus, väga hästi nõustatakse. Ülirahul olen oma siltidega.🥰

 2. Marian

  Teenindus on mega hea👌 Suhtlemine vaba ja kerge ühele lainele saada. Väga meeldib, et lihtsalt ei tehta toodet valmis, vaid aktiivselt mõeldakse kliendiga kaasa ( kuidas, mis, mida)🙂 Lisaks sellele, ei öelda igale hullule ideele kohe “ei”, vaid öeldakse “ooo proovime ära”😀. Ja enne veel tehakse valmis reaalsed näidised!😍 Soovitan igaleühele, kes tahab oma loomingule veidi personal touchi lisada🙂

 3. Kristina

  Kiitus ja soovitus- väga super koostöö. Ainuke samm, mis aega võttis on see, mille ise tegema pead:) ehk pane oma mõte, soov küsimus teele ja suurepärased pakutus lahendused hakkavad tulema.
  Hästi mõnus suhtlemine, suhtumine, kiire teenindus ja suurepärane lõpptulemus- kiidan ja soovitan!!!

 4. Sirli

  Superägedad sildid 🙂 Lisaks praktilisele väärtusele teevad toote/eseme ikka kohe hoopis erilisemaks.

 5. Maarja

  Kiire ja väga meeldiv teenindus. Sildid said just sellised nagu soovisin 🙂

 6. Inga (toote omanik)

  Vajasin silti nädalaga, aga sain selle vaid paari päevaga kätte. Ülikiire ja -meeldiv suhtlus, toode just selline nagu soovisin. Aitäh!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga